Search the Portal

Recent Articles

FEB12
علی بابا هک شد!!!

“متاسفانه تعدادی از سرورهای علی‌بابا مورد حمله هکرها قرار گرفته و به برخی از اطلاعات کاربران و سورس‌کدها دسترسی پیدا کردن. تیم امنیت علی‌بابا اقدامات لازم […] The post علی بابا هک شد!!! appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
FEB5
با ویندوز 7 چه کار کنیم؟

هنوز از ویندوز 7 استفاده می کنید؟ اکنون زمان آن رسیده تا از مزایای ویندوز 10 بهره مند شوید در غیر این صورت ایمنی سیستم عامل […] The post با ویندوز 7 چه کار کنیم؟ appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
JAN21
هشدار درمورد Zero-Day IE بدون پچ

شرکت مایکروسافت امروز یک پست امنیتی در زمینه حفره امنیتی موجود بر روی اینترنت اکسپلورر منتشر کرد و اعلام نمود این آسیب پذیری از نوع zero-day […] The post هشدار درمورد Zero-Day IE بدون پچ appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
JAN14
باج افزار Snake تهدیدی بزرگ برای شبکه های تجاری

به عنوان هشدار باید به مدیران شبکه اطلاع رسانی گردد خصوصا آن دسته از مدیرانی که تا کنون به حفظ امنیت و راه اندازی یک سیستم […] The post باج افزار Snake تهدیدی بزرگ برای شبکه های تجاری appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
JAN8
کشف 3 حفره امنیتی در محصولات سیسکو

شرکت سیسکو برای سه مشکل امنیتی بزرگ در سیستم عامل های NX که احراز هویت را بر اساس پلتفرم DCNM انجام می دادند پچ امنیتی ارائه […] The post کشف 3 حفره امنیتی در محصولات سیسکو appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
NOV2019
نفوذ باج افزار از طریق آپدیت

اکیدا به کاربران هشدار داده می شود که ایمیل هایی با موضوع آخرین به روز رسانی برای ویندوز 10 را باز نکنند. محققان امنیتی شرکت Triderwave’s […] The post نفوذ باج افزار از طریق آپدیت appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
NOV2019
بد افزار هدفمند Darkhotel

نوع: بد افزاری از نوع APT advanced persistent threat (APT) چیست ؟ یک حمله سایبری طولانی مدت و هدفمند است که در آن یک مهاجم به […] The post بد افزار هدفمند Darkhotel appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
NOV2019
DarkUniverse حمله هدفمندی که به مدت 8 سال پنهان ماند

محققان امنیتی کسپرسکی امروز جزئیات فنی در مورد بد افزاری جدید موسوم به DarkUniverse را منتشر کردند که گمان می رود توسط آژانس امنیت ملی ایالات […] The post DarkUniverse حمله هدفمندی که به مدت 8 سال پنهان ماند appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت