Search the Portal

Recent Articles

NOV28
نفوذ باج افزار از طریق آپدیت

اکیدا به کاربران هشدار داده می شود که ایمیل هایی با موضوع آخرین به روز رسانی برای ویندوز 10 را باز نکنند. محققان امنیتی شرکت Triderwave’s […] The post نفوذ باج افزار از طریق آپدیت appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
NOV12
بد افزار هدفمند Darkhotel

نوع: بد افزاری از نوع APT advanced persistent threat (APT) چیست ؟ یک حمله سایبری طولانی مدت و هدفمند است که در آن یک مهاجم به […] The post بد افزار هدفمند Darkhotel appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
NOV10
DarkUniverse حمله هدفمندی که به مدت 8 سال پنهان ماند

محققان امنیتی کسپرسکی امروز جزئیات فنی در مورد بد افزاری جدید موسوم به DarkUniverse را منتشر کردند که گمان می رود توسط آژانس امنیت ملی ایالات […] The post DarkUniverse حمله هدفمندی که به مدت 8 سال پنهان ماند appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
NOV5
لیست نرم افزارهایی که پشتیبانی آن ها تا سال 2019 پایان می یابد

گروهی از نرم افزار های محبوب و پر کاربرد، به زودی به انتهای عمر کاری خود رسیده و دیگر توسط سازنده پشتیبانی نخواهند شد و دیگر […] The post لیست نرم افزارهایی که پشتیبانی آن ها تا سال 2019 پایان می یابد appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
NOV3
هجوم بد افزار Qsnatch به دستگاه های NAS

پر فروش ترین دستگاه ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) که توسط شرکت (QNAP) ساخته شده است مدتی […] The post هجوم بد افزار Qsnatch به دستگاه های NAS appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
OCT31
دسترسی عمومی به پورتال اطلاعات تهدید شرکت کسپرسکی

Kaspersky threat intelligence چیست؟ شرکت کسپرسکی برای مقابله با تهدید های سایبری مدرن و ناشناخته اقدام به ایجاد مجموعه ای کرده که با بهره گیری از […] The post دسترسی عمومی به پورتال اطلاعات تهدید شرکت کسپرسکی appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
OCT22
ضد پهپاد کسپرسکی

امروزه صدها مدل پهپاد(هواپیمای بدون سرنشین غیر نظامی) برای فروش وجود دارد – از انواع اسباب بازی های ساده تا هواپیماهایی برای اهداف خاص با طراحی […] The post ضد پهپاد کسپرسکی appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت
OCT21
ارائه نرم افزار رمزگشا برای باج افزار STOP

کلید رمز گشایی باج افزار STOP توسط Emsisoft و Michael Gillespie ارائه شده است که به شما این امکان را می دهد فایل های رمز گزاری […] The post ارائه نرم افزار رمزگشا برای باج افزار STOP appeared first on اخبار پارس تدوین.

اخبار پارس تدوین by مدیر سایت