نحوه ی ساختن پکیج نصبی (Installation package) برای نصب آنتی ویروس کسپرسکی روی کلاینت ها


1.نسخه ی Endpoint کسپرسکی را دانلود  و روی آن دبل کلیک کنید.2.روی Next کلیک کنید.3.مسیری که می خواهید فایل در آن unpack شود را انتخاب کنید و گزینه ی Unpack را کلیک کنید.4.فایل در حال Extract  شدن می باشد.5.روی گزینه ی Finish کلیک کنید.
6. کنسول مدیریتی کسپرسکی (KSC) را باز کنید و در منوی سمت چپ گزینه ی Advanced را انتخاب کنید و از قسمت Remote installation روی گزینه ی Installation packages کلیک کنید سپس در منوی سمت راست روی گزینه ی Create installation package کلیک کنید.7.روی گزینه ی اول(Create an installation package for Kaspersky lab application) کلیک کنید.8. یک نام برای پکیج نصبی خود انتخاب کنید و روی Next  کلیک کنید.9.در این مرحله با زدن Browse فایل نصبی که در مرحله ی اول Extract کردید را معرفی کنید و Next را بزنید.10.توافقنامه لایسنس را قبول کنید و روی Next کلیک کنید.11.پکیج نصبی در حال بارگذاری در Administration server می باشد.12.روی Finish کلیک کنید تا پروسه ساخت پکیج نصبی تمام شود.13.پکیجی که در مراحل بالا ساخته شد مربوط به نسخه ی کلاینت کسپرسکی می باشد. حال اگر می خواهید پکیجی در اختیار داشته باشید که شامل Network Agent نیز باشد مطابق شکل زیر روی Package ای که ساختید راست کلیک کنید و روی گزینه ی Create stand-alone installation package کلیک کنید.14.گزینه ی اول(Create stand-alone installation package) را انتخاب کنید و Next کنید.15.تیک گزینه ی Install network agent together with this application را بزنید و از لیست موجود زیر آن نسخه ی Network agent مورد نظر برای پکیج را انتخاب و روی Next کلیک کنید.16.در این مرحله دو گزینه وجود دارد:

1-Do not move devices: پس از نصب این پکیج روی کلاینت ها آن سیستم ها به گروه خاصی منتقل نشوند.

2-Move unassigned devices to this group: پس از نصب این پکیج به گروهی که انتخاب می کنید به عنوان مثال Managed devices منتقل شود.

که بر اساس نیاز و سیاست شبکه خود می توانید یکی از گزینه ها را انتخاب کنید.17.پروسه ساخت Stand-alone در حال انجام می باشد.18.در این مرحله مسیر قرارگیری  Package  را نشان می دهد.19. در آخر روی گزینه ی Finish کلیک کنید.